Problemy byłego trenera Lecha Poznań. Niemcy pewni, że to będzie koniec

Bjelica został wysłany do Berlina z zadaniem ocalenia losu Unionu w Bundeslidze. Obecnie zespół zajmuje 14. miejsce w tabeli, mając zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Perspektywa utrzymania się w 1. Bundeslidze wydaje się być niepewna dla drużyny.

W ostatnich dziewięciu meczach zespół pod wodzą Bjelicy odniósł tylko jedno zwycięstwo. Media sugerują, że chorwacki trener może opuścić klub nawet przed konfrontacją z VfL Bochum.

Mimo to, Bjelica prowadzi drużynę, choć jego odejście z klubu wydaje się być nieuniknione po zakończeniu sezonu. Nie pomaga również Tymoteusz Puchacz, który został wypożyczony do drugoligowego Kaiserslautern.

Media spekulują także na temat nowego trenera Lecha Poznań po zapowiedzianym odejściu Mariusza Rumaka. Czy Bjelica powróci na Bułgarską?

Pracował w Poznaniu przez prawie dwa lata, od sierpnia 2016 do maja 2018.