×

Magdeburg – Kielce TV: Gdzie oglądać i na którym kanale? Magdeburg – Industria Kielce o której godzinie 1.05?.

Magdeburg – Kielce TV: Gdzie oglądać i na którym kanale? Magdeburg – Industria Kielce o której godzinie 1.05?.

Dziś poznamy pierwszych półfinalistów tegorocznej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Drugim zespołem, który zapewni sobie wyjazd do Kolonii na finały rozgrywek będzie albo Magdeburg albo Industria Kielce. W nieco lepszej sytuacji są szczypiorniści z województwa świętokrzyskiego, bo w pierwszym spotkaniu rozegranym przed tygodniem wygrali 27:26.

Jedna bramka zaliczki jest w zasadzie niewiele znacząca, bo Magdeburg na własnym terenie właściwie nie przegrywa. Obrońcy tytułu po raz ostatni we własnej hali przegrali we wrześniu 2023 roku, a ich pogromcami okazał się zespół Veszprem. Industria Kielce grała w Magdeburgu dotychczas tylko raz i w 2023 roku przegrała 29:30.

Trenerzy i zawodnicy obu stron doskonale zdają sobie sprawę z tego, że mecz będzie niebywale zacięty i znów o wszystkim może decydować jedna bramka. Szczypiorniści z Kielc wiedzą również, że to nie oni są faworytami rewanżu. Mecz Magdeburg – Industria Kielce odbędzie się w środę 1 maja.

Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na kanale Eurosport 1 oraz w płatnej aplikacji Player. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45.

Post Comment