Robert Lewandowski komentuje swoje hat-trick i zwycięstwo z Valencią. Słowa Polaka są znaczące i rozniosą się

Po niedawnych meczach Robert Lewandowski był krytykowany, jednak dziś cała Hiszpania (i nie tylko) zachwyca się jego formą zarówno w Barcelonie, jak i w reprezentacji Polski. Lewandowski podkreślił, że w pierwszej połowie nie mieli zbyt dużo miejsca i wiedzieli, że muszą grać szybciej w drugiej połowie.

Zaznaczył także, że jeśli są bliżej bramki rywala, mają większe szanse na zdobycie gola. Mówił także o zrealizowaniu celu i zdobyciu 3 punktów, a także o planowaniu już kolejnego meczu z Gironą.

Mimo że Lewandowski zdobył tylko 16 bramek, co jest dalekie od jego osiągnięć w Bayernie, to nadal walczy o tytuł króla strzelców. Sam zauważył, że zwykle strzela więcej goli, ale zaznaczył, że drużyna ma dużo okazji do zdobycia bramek.

Podkreślił, że muszą grać jeszcze szybciej, ale cała drużyna radzi sobie dobrze w ofensywie, a wszyscy ciężko pracują i strzelają gole.