Robert Lewandowski może stracić swój historyczny rekord? Odważna zapowiedź Anglika: “Jest w zasięgu ręki”

Lewandowski w sezonie 2020/21 strzelił 41 goli, co pozwoliło mu pobić 49-letni rekord Gerda Mullera (40 goli) w 29 meczach. Obecnie rekord Lewandowskiego jest zagrożony przez Harry’ego Kane’a, który strzelił 35 goli w 31 meczach dla Bayernu, zastępując Polaka. Czy dopadnie więc Lewandowskiego?

Po meczu z Eintrachtem Frankfurt wygranym przez jego drużynę 2:1, 89-krotny reprezentant Anglii stwierdził, że rekord jest w zasięgu ręki, a wszystko rozstrzygnie się w trzech ostatnich kolejkach. Bayern gra kolejno z VfB Stuttgart (wyjazd), VfL Wolfsburg (dom) oraz z Hoffenheim (wyjazd). Warto zauważyć, że Lewandowski w poprzednich sezonach ustanawiał swój rekord, mając na 3 kolejki przed końcem 36 goli i strzelając 5 razy do siatki w ostatnich trzech meczach.

Kluczowe informacje odnośnie rekordu strzeleckiego Lewandowskiego.