×

Robert Lewandowski jasno zaznacza swoją jednoznaczną decyzję odnośnie przyszłości.

Robert Lewandowski jasno zaznacza swoją jednoznaczną decyzję odnośnie przyszłości.

Dywagacji co do przyszłości Roberta Lewandowskiego nie brakuje. Już od kilku miesięcy mówi się, że i piłkarza i FC Barcelona dostają lukratywne oferty za kapitana reprezentacji Polski, co w przypadku problemów finansowych klubu byłoby pewnego rodzaju rozwiązaniem. Ale na razie ani Barcelona, ani przede wszystkim sam piłkarz nie zamierzają kończyć współpracy.

Jasny przekaz. Niemal wszystko wskazuje na to, że polskiego napastnika w barwach Dumy Katalonii będziemy oglądali przynajmniej jeszcze jeden sezon. Sam zawodnik podkreśla w każdym wywiadzie, że z Barcelony nie chce się ruszać, a potwierdzają to teraz dziennikarze hiszpańskiego “Sportu”.

Jak wynika z ich informacji, Lewandowski ma być rozczarowany trwającym sezonem i w kolejnym ponownie chciałby spróbować powalczyć o trofea. Ponadto jest zadowolony z pozostania Xaviego na stanowisku trenera Blaugrany. Dziennikarze podkreślają, że Lewandowski jest ceniony za kontakt z innymi zawodnikami.

– Ze względu na swoje ogromne doświadczenie w europejskim futbolu jest zawodnikiem, który może być niezbędny w szatni, aby pomóc w rozwoju młodych zawodników. Kilka razy widywano go na boisku, gdy uczył zarówno Lamine’a Yamala, jak i Pau Cubarsiego. To także jeden z liderów szatni – można przeczytać w artykule.

Post Comment