×

Jan Urban ujawnił kluczowy warunek do zdobycia mistrzostwa Polski, zaskakując wielu

Jan Urban ujawnił kluczowy warunek do zdobycia mistrzostwa Polski, zaskakując wielu

Mecz piłki nożnej pomiędzy Górnikiem Zabrze a ŁKS Łódź budzi wielkie oczekiwania. Trener Górnika, Jan Urban, podkreśla znaczenie meczu i wyraża swoje oczekiwania wobec zespołu. Zaznacza, że zwycięstwo pozwoliłoby drużynie utrzymać się w czołówce, a porażka byłaby sygnałem, że zespół nie zasługuje na swoją obecną pozycję. Trener wskazuje również na odpowiedzialność wobec licznych kibiców.

Przywołuje nadzieję na wyjątkowy sezon, który zaczął się obiecująco, oraz konieczność wykorzystania obecnej sytuacji. Urban uważa mecz z ŁKS za pułapkę, podkreślając, że rywale, mimo niskiej pozycji w tabeli, są zdolni do dobrej gry. Mówi o potrzebie uświadomienia zawodnikom, że zwycięstwo nie jest gwarantowane. Trener zwraca uwagę, że w ostatnich siedmiu kolejkach ŁKS zdobył 11 punktów i gra ofensywnie.

Szkoleniowiec Górnika widzi także większy kontekst tego meczu, zauważając, że zwycięstwo mogłoby przybliżyć drużynę do czołowej trójki w tabeli. Ocenia także zaskakującą naturę rywalizacji o mistrzostwo Polski w tym sezonie. Urban opisuje końcowe etapy sezonu jako kluczowe i wyraża wiarę w swoich podopiecznych. Mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a ŁKS Łódź odbędzie się na Arenie Zabrze w sobotę o godzinie 15:00.

Transmisję przeprowadzi kanał Canal+ Sport 3.

Post Comment