Hurkacz – Altmaier transmisja TV ATP Madryt: Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Altmaier STREAM ONLINE LIVE 28.04.2024

Hubert Hurkacz zagra dzisiaj w 3. rundzie turnieju ATP w Madrycie, a jego przeciwnikiem będzie Daniel Altmaier. Polak w pierwszym meczu pokonał Brytyjczyka Jacka Drapera wynikiem 6:1, 7:5, co pokazało, że radzi sobie coraz lepiej na mączce, na której wcześniej miał trudniejsze momenty. Altmaier natomiast pokonał Francuza Arthura Flisa 6:2, 6:3. Wcześniej w Poznaniu Polak wygrał z niemieckim tenisistą 7:6, 6:0, co może stanowić dodatkową motywację przed dzisiejszym starciem.

Warunki w Madrycie są specyficzne, gra odbywa się na wysokości ponad 600 m n.p.m., co powoduje szybsze ruchy piłek. Hurkacz dobrze czuje się w tych okolicznościach i jest zadowolony ze swojej gry. Mecz pomiędzy Hurkaczem i Altmaierem rozpocznie się w niedzielę 28 kwietnia 2024 roku około godziny 14.30-15.30, jako trzeci mecz od godziny 11 po spotkaniach Humbert – Struff i Putincewa – Dolehide.