×

Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel transmisja na żywo w TV oraz online 24.04.2024 – gdzie oglądać?

Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel transmisja na żywo w TV oraz online 24.04.2024 – gdzie oglądać?

Mająca za sobą niezwykle udane miesiące drużyna Warty Zawiercie oraz Jastrzębskiego Węgla przygotowuje się do wielkiego finału. Obrońcy tytułu mistrza Polski oraz “Jurajscy Rycerze” zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w sezonie zasadniczym. Nie dając szans innym ekipom w fazie play-off, teraz staną naprzeciwko siebie w wielkim finale. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla mieli cięższą przeprawę w półfinałach mistrzostw Polski, wygrywając dwukrotnie z Asseco Resovią Rzeszów po tie-breakach.

Pierwszy mecz finałowy odbędzie się w Zawierciu, zaplanowany na środę 24 kwietnia. Drugi mecz odbędzie się w sobotę w Jastrzębiu-Zdroju, a w razie potrzeby trzeci mecz zostanie rozegrany w niedzielę. Pierwszy mecz finałowy Aluron CMC Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel rozpocznie się o godzinie 20:30 w środę, 24 kwietnia. TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel prowadzona będzie przez stację Polsat Sport.

Ponadto, kibice siatkówki będą mogli również śledzić losy meczu live online, za pośrednictwem platformy “Polsat Box Go”, po wykupieniu odpowiedniego pakietu. Hala będzie mała, duży ścisk, na pewno będzie duszno i głośno, więc trzeba się na to odpowiednio przygotować. Jednak wydaje się, że lubimy grać w takich warunkach, więc bardzo nam to nie będzie przeszkadzać.

Post Comment