×

Mateusz Borek zdradził informacje dotyczące Probierza. Trener opuszcza Polskę! Podano konkretny cel podróży

Mateusz Borek zdradził informacje dotyczące Probierza. Trener opuszcza Polskę! Podano konkretny cel podróży

Mateusz Borek ogłosił informacje na temat planów Michała Probierza. Dziennikarz sportowy i współzałożyciel “Kanału Sportowego” dowiedział się, że selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski opuści Polskę przed mistrzostwami Europy, by udać się w daleką podróż. Celem tej podróży jest osobiste obejrzenie zawodnika, który ma szansę na powołanie na mistrzostwa Europy.

Michał Probierz stoi przed wielkim wyzwaniem selekcji drużyny, która będzie rywalizować w mistrzostwach Europy w Niemczech. Jednym z piłkarzy, który przyciągnął jego uwagę jest Mateusz Bogusz – gracz amerykańskiej Major League Soccer. Zawodnik z LAFC pokazuje się bardzo dobrze w ligowych rozgrywkach, zdobywając w tym sezonie trzy bramki w dziewięciu meczach.

Mateusz Borek ujawnił informację, że trener poleciał za ocean, aby spotkać się z Mateuszem Boguszem i obserwować jego występy. Bogusz jest realnym kandydatem do powołania na mistrzostwa. Sam Mateusz Bogusz nie ukrywa, że czuje się zdolny do pomocy drużynie narodowej i chciałby dostać szansę na udział w mistrzostwach Europy.

Wyraził on swoje marzenie o udziale w turnieju, wspominając swoje niemal powołania za kadencji Czesława Michniewicza czy Fernando Santosa, które pokrzyżowały problemy ze zdrowiem. Obecnie czuje się silny i gotowy do zaangażowania w zespole narodowym.

Post Comment