Sensacyjny zwrot w Barcelonie: Rozstania nie będzie, kontrakt zostanie wypełniony

Xavi Hernandez, mimo kontraktu wiążącego go z Barceloną do końca czerwca 2025, przed trzema miesiącami ogłosił pożegnanie z klubem z końcem obecnego sezonu. Włodarze ekipy z Katalonii rozpoczęli intensywne poszukiwania jego następcy.

Padało wiele nazwisk kandydatów, ale kropki nad „i” nie postawiono w żadnym przypadku. Aż do środowego wieczoru.

Miejscowe media informują, że Barcelona wreszcie znalazła trenera na kolejny sezon. Będzie nim… Xavi Hernandez!

Dotychczasowy coach po kolejnym spotkaniu ze ścisłymi władzami klubu – w tym Joanem Laportą – miał zmienić zdanie i przyjąć propozycję wypełnienia swego kontraktu. Poinformował o tym m.in.

Fabrizio Romano, a parę innych źródeł medialnych jego wpis potwierdziło! Oficjalne potwierdzenie ze strony klubu nastąpić ma w czwartek.