×

Magdalena Fręch odpada z turnieju WTA w Madrycie. Duży zawód, Polka przegrała walkę!

Magdalena Fręch żegna się z WTA Madryt. Mimo że Polka była zdecydowaną faworytką starcia z Jaqueline Cristan i dominowała w pierwszym secie, to niestety, rzeczywistość meczowa okazała się zupełnie inna, o czym świadczy wynik 2:0 (5:7, 2:6). Nie wyglądało to dobrze, a Fręch straciła wielką szansę na grę w dalszych fazach turnieju. Zdumiewająca porażka Polki.

Magdalena Fręch nie może mówić o udanym udziale w turnieju WTA w Madryt. Polska tenisistka była stawiana jako faworytka starcia z Jaqueline Cristian i wydawało się, że bez najmniejszych problemów przejdzie rywalkę. Mecz także zaczął się pod zupełne dyktando Polki, która szybko zaczęła dominować przebiegiem meczu, wygrywając w pierwszym secie aż 5:1. Niestety Cristan poczuła krew i zaczęło szybko wyrównywać, a ostatecznie ugrała seta na 7:5.

O ile ta przegrana była zupełnie zagadkowa, o tyle Fręch nie odzyskała formy także na drugą część spotkania, wygrywając zaledwie dwa gemy. Naprawdę, niemoc Polki była wprost zadziwiająca. Christan może świętować naprawdę duże osiągnięcie i w nagrodę za pokonanie Polki zagra z wyjątkowo ciężką rywalką, Czeszką Barborą Krejcikovą.