×

Sylwia Dekiert daje popis podczas bokserskiego wydarzenia, przykuwając uwagę kibiców swoim wielkim urokiem!

Sylwia Dekiert daje popis podczas bokserskiego wydarzenia, przykuwając uwagę kibiców swoim wielkim urokiem!

Sylwia Dekiert postanowiła zadziwić fanów podczas gali KnockOut Boxing Night 34. Gwiazda Telewizji Publicznej pojawiła się na wydarzeniu, aby poprowadzić studio. Jej obecność na gali była zaskoczeniem dla wielu, a jej wygląd był zjawiskowy, gdyż ubrała się w piękną, białą suknię.

Stylizacja gwiazdy zwróciła uwagę na jej wielkie piękno. Gala KnockOut Boxing Night 34 to miejsce wielkich emocji związanych z boksem. Na tym wydarzeniu Mateusz Masternak powraca do walki po przerwie, aby zmierzyć się z Jeanem Oliverem.

Oprócz sportowych emocji, na gali mogliśmy zobaczyć Sylwię Dekiert, która prezentowała się wyjątkowo efektownie. Jej ubiór podkreślał jej olbrzymie piękno, które zawsze zachwyca kibiców. Suknia, którą wybrała dziennikarka, wspaniale kontrastowała z jej czarnymi włosami.

Dodatkowo, lekki, ale wyrazisty makijaż dodawał uroku jej wyglądowi. Nie da się zaprzeczyć, że gala zapadnie w pamięć nie tylko dzięki zawodnikom boksu, którzy walczą o zwycięstwo, ale także dzięki pięknej stronie wizualnej, którą reprezentuje dziennikarka TVP.

Post Comment