×

Robert Lewandowski potwierdza swoją przyszłość w wywiadzie dla Super Express – kibice mogą odetchnąć z ulgą!

Robert Lewandowski potwierdza swoją przyszłość w wywiadzie dla Super Express – kibice mogą odetchnąć z ulgą!

Robert Lewandowski zdradził swoje plany na przyszłość w wywiadzie z dziennikarzem Mateuszem Święcickim z Eleven Sports. Rozmawiając z kapitanem reprezentacji Polski, Święcicki zapytał go, czy w kolejnym sezonie będzie grał w Barcelonie. Lewandowski odpowiedział pozytywnie, potwierdzając swoje występy w LaLidze w barwach Barcelony.

Od jakiegoś czasu spekulowano o zainteresowaniu Lewandowskiego klubami z Arabii Saudyjskiej i Stanów Zjednoczonych. Polski napastnik wyraźnie stwierdził, że chciałby grać właśnie w LaLidze, co potwierdziło jego postanowienie w rozmowie z dziennikarzem. Lewandowski także udzielił wywiadu, w którym powiedział, że czuje się w stanie grać na najwyższym poziomie w LaLidze jeszcze przez dwa lata.

Jego celem jest osiągnięcie 100 bramek w Lidze Mistrzów oraz zdobycie Pichichi, nagrody dla najlepszego strzelca LaLigi. Wspiera go w tym jego kolega z drużyny, Andreas Christensen. Mateusz Święcicki podkreślił, że Lewandowski udzielił ważnej deklaracji, potwierdzając swoje plany na przyszłość w hiszpańskiej lidze.

Temat jego ewentualnego transferu do Barcelony wydaje się być zamknięty, chociaż mogą nastąpić zmiany w przyszłości.

Post Comment