×

Kobiety dominują w UFC! “Bez przebaczenia” Sylwii Kubik – wiadomości, polityka, sport

Kobiety dominują w UFC! “Bez przebaczenia” Sylwii Kubik – wiadomości, polityka, sport

Lilka ma za sobą traumatyczne dzieciństwo i tragiczny okres dorastania w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. To, co przeżyła, ma olbrzymi wpływ na jej obecne życie. Szansę na rozliczenie się z demonami przeszłości dostrzega w stoczeniu walki w oktagonie z osobą, która wyrządziła jej ogromną krzywdę.

Nieoczekiwanie otrzymuje od trenera wsparcie psychiczne, którego nigdy wcześniej nie zaznała. I teraz tylko od niej zależy, czy wykorzysta daną jej szansę i zacznie wszystko od nowa. Stworzyła nowy cykl Harde babki – o kobietach, które muszą walczyć o swoje miejsce w męskim świecie.

Niekiedy są poniewierane, degradowane, obrażane. Czasami upadną, ale zawsze wstają i z podniesioną głową walczą o swoje. Jak autorka.

Myślisz, że będziesz ze mną pogrywała, jak z innymi? – wysoka, masywna kobieta złapała ją za ramię i mocno zacisnęła na nim dłoń. – Nie ze mną takie numery.

Tu cię nauczymy porządku. Palce kobiety boleśnie wpijały się w jej ciało. Syknęła z bólu, a w oczach pojawiły się łzy.

Opuściła głowę, nie chcąc pokazywać ich opiekunce. – Patrz na mnie, jak do ciebie mówię! Do słów dołączyło szarpnięcie za kucyk, które brutalnie uniosło jej głowę do góry.

Czuła, jak napięte pojedyncze włosy pękają. Rozpłakała się. Na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Premiera 24 kwietnia. Polecany artykuł:

Post Comment