Iga Świątek – Rybakina TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE półfinał Świątek – Rybakina STUTTGART – gdzie oglądać mecz

Iga Świątek jest wspaniałą tenisistką, której talent został dostrzeżony przez wszystkich. Wygrywając dwie poprzednie edycje tego prestiżowego turnieju, zdobyła wiele nagród, w tym luksusowe samochody Porsche. Teraz jest blisko trzeciego triumfu i wygrała wszystkie dotychczasowe 10 meczów w Stuttgarcie.

Jej siła na mączce oraz umiejętności były widoczne w meczach z Elise Mertens i Emmą Raducanu. Obydwie tenisistki postawiły jej trudne warunki, ale w kluczowych momentach musiały uznać jej wyższość. W półfinale Świątek zmierzy się z Jeleną Rybakiną, co może być bardzo wymagającym starciem.

Mecz pomiędzy nimi odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia, nie wcześniej niż o godzinie 14:00. Transmisja w TV będzie dostępna na kanale Canal+ Sport 2, a darmową relację NA ŻYWO będzie można obejrzeć na portalu sport.se.pl. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!