×

GOAT Parobiec wants to beat Mariusz Pudzianowski. GROMDA star openly challenges Pudzian

GOAT Parobiec wants to beat Mariusz Pudzianowski. GROMDA star openly challenges Pudzian

Mariusz Pudzianowski nie ma najlepszego okresu w mieszanych sztukach walki. Legendarny sportowiec zanotował dwie porażki z rzędu. Najpierw przegrał z Mamedem Khalidovem, a następnie nie zdołał pokonać Artura Szpilki. Przez moment można było się zastanawiać, czy zawodnik z Białej Rawskiej wejdzie jeszcze do klatki, ale jak sam zadeklarował, chciałby stoczyć jeszcze parę walk.

Na razie jednak nie jest znana data powrotu Pudzianowskiego, choć ze słów Martina Lewandowskiego w jednym z wywiadów wynikało, że KSW zaproponowało mu czerwcowy termin. Wciąż jednak nie ma Pudzianowskiego na karcie walk gali w Olsztynie. – Mariusz słyszałem, że wracasz. Zróbmy to staruszku – napisał Parobiec.

Teraz w rozmowie z FanSportu potwierdził chęć zmierzenia się z zawodnikiem KSW i podał argumenty za takim pojedynkiem. – Nie zaczepiam dla atencji. Po raz trzeci go prowokuję, chcę z nim zawalczyć. Czy wyzwanie?

My jesteśmy obaj emerytami i trzeba się bić z ludźmi w swoim wieku, a nie młodymi chłopakami – powiedział zawodnik GROMDA. Można się jedynie domyślać, że takie starcie cieszyłoby się sporym zainteresowaniem.

Post Comment