×

Sześciokrotny mistrz KSW wyraża swoje obawy co do powrotu Mariusza Pudzianowskiego.

Sześciokrotny mistrz KSW wyraża swoje obawy co do powrotu Mariusza Pudzianowskiego.

Seria Mariusza Pudzianowskiego w KSW w ostatnim czasie nie wygląda zbyt dobrze. Były strongman ostatnie zwycięstwo odniósł w maju 2022 roku, kiedy to przez nokaut pokonał Michała Materlę. Od tego czasu stoczył dwie walki. Najpierw doznał porażki z Mamedem Khalidovem, a następnie przegrał z Arturem Szpilką.

Starcie z pięściarzem było jego ostatnią walką w KSW i wciąż nie jest jasne, kiedy Pudzianowski zdecyduje się na powrót. Sam zawodnik podkreślał, że nie zamierza jeszcze kończyć kariery w MMA i będzie chciał stoczyć parę pojedynków. Plotki krążące w kuluarach sugerowały, że doświadczony zawodnik miałby się pojawić na czerwcowej gali w Olsztynie, ale na razie jego nazwisko nie widnieje na karcie walk. Plotki w rozmowie z Arturem Mazurem potwierdził szef KSW, Martin Lewandowski.

Jak przyznał, oferta Pudzianowskiemu została przedstawiona i federacja czeka na jego ruch. “Taki jest plan, żeby zawalczył, ale nie chcę tego potwierdzać. Chcę usłyszeć od nich, że czerwiec pasuje. Taki był plan, taką dostali propozycję.

Nie chcę zapowiedzieć, że to będzie gala z Mariuszem, bo państwo Pudzianowscy mogą mieć inną perspektywę” – wyjawił Lewandowski. “Jak nie main, to co-main event, więc przeciwnik musi być dobrze dopasowany. Też trzeba brać pod uwagę ostatnie przygody, które nie poszły po jego myśli” – przyznał szef KSW i dodał jednocześnie, że kolejny rywal Pudzianowskiego najprawdopodobniej będzie z zagranicy.

Post Comment