Aleksander Śliwka pokazuje ślady po kontuzji. Te obrazki mogą wywołać ciarki na całym ciele

Aleksander Śliwka jest kluczowym graczem w reprezentacji Polski. W ostatnich latach prezentował znakomitą formę zarówno w barwach reprezentacji, jak i w klubie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Niestety, doznał złamania palca podczas meczu Ligi Mistrzów, co wymagało operacji i długiej rekonwalescencji. W związku z jego nieobecnością, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zanotowała słabe wyniki i zajęła odległe 10 miejsce w PlusLidze.

Wkrótce reprezentacja Polski rozpocznie przygotowania do igrzysk olimpijskich. Oczekiwania zarówno kibiców, jak i zawodników są wysokie, liczą oni na zdobycie medalu podczas tych prestiżowych zawodów.

Śliwka, mimo kontuzji, intensywnie pracuje nad powrotem do formy i wyraża nadzieję na poprawę zdrowia przed igrzyskami. W kontekście osiągnięć sportowych, podkreśla, że bycie na szczycie to tylko jedna strona życia sportowca, równie ważne jest pokonywanie trudności i powrót na szczyt po kontuzjach.

Igrzyska olimpijskie siatkarzy odbędą się w Paryżu, trwając od 26 lipca do 11 sierpnia.