Gdzie oglądać mecz Świątek – Raducanu: 19.04 na którym kanale, stream online live i transmisja TV

WTA Stuttgart Świątek – Raducanu 19.04 transmisja tv
Nadszedł ulubiony i długo wyczekiwany etap sezonu dla Igi Świątek. Reprezentantka Polski po kilkumiesięcznej przerwie ponownie mogła zagrać na nawierzchni ziemnej i w czwartkowe popołudnie bez większych problemów rozprawiła się z Elise Mertens.

Belgijka stawiła dzielny opór liderce rankingu WTA, ale ostatecznie musiała przełknąć gorycz porażki. Jak przyznawała sama Świątek po meczu, chciała dobrze rozpocząć przygodę z mączką.

– Nieważne, co się zdarzyło tutaj w przeszłości, grałam wiele trudnych meczów w tym turnieju. To był pierwszy mecz na mączce od ubiegłego roku, zależało mi przede wszystkim na intensywności – powiedziała Polka.

W piątek czeka ją walka o półfinał, a na jej drodze stanie zdecydowanie popularniejsza rywalka. W 2021 roku wygrała US Open i od razu przykuła wielką uwagę.

Jej profil na Instagramie śledzi 2 miliony użytkowników i ostatnio jest bardziej influencerką niż tenisistką, ale wciąż drzemie w niej ogromny potencjał, a rozwój 21-latki zatrzymywany jest przez kontuzje. Świątek i Raducanu mierzyły się dotychczas trzykrotnie i reprezentantka Wielkiej Brytanii nie “urwała” Polce ani seta.

Mecz Świątek – Raducanu odbędzie się w piątek 19 kwietnia. Panie na korcie powinny pojawić się nie wcześniej niż o godzinie 17:00.

Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+Sport 2, a w Internecie mecz będzie można obejrzeć na płatnej platformie Canal+Online. Relacja z rywalizacji Świątek – Raducanu na żywo na portalu sport.se.pl.

Zapraszamy!