×

Małżonka reprezentanta Polski pokazała się gorąca jak lawa. Zdjęcia oczarowały nas, pokazała bardzo dużo

Małżonka reprezentanta Polski pokazała się gorąca jak lawa. Zdjęcia oczarowały nas, pokazała bardzo dużo

Polak bardzo często grał bardzo solidnie i nieraz ratował swój zespół przed utratą bramki. Do tej pory jednak Bologna prezentowała raczej średni poziom w Serie A, więc wyczyny Skorupskiego nie zawsze przynosiły wymierny efekt, bo mimo dobrych interwencji nie był w stanie wybronić wszystkiego, a zdarzało się, że obrona jego zespołu bardzo przeciekała. To zmieniło się w tym sezonie, w którym Bologna gra wyśmienicie i ma realne szanse na grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie! I znów Skorupski jest bohaterem, a przez cały sezon może liczyć na wsparcie swojej ukochanej żony.

Za Polaków kciuki z pewnością trzymać będzie Matilde Rossi, piękna żona golkipera Bologny. Modelka jest wielkim wsparciem dla Skorupskiego już od lat – para wzięła ślub jeszcze w 2017 roku. Rossi zyskała dużą popularność i jej konto na Instagramie śledzi ponad 225 tysięcy osób i trudno się temu dziwić. Piękna Włoszka chętnie chwali się swoimi zdjęciami właśnie na profilu na Instagramie i nierzadko publikuje odważne fotografie!

Żona Łukasza Skorupskiego lubi pozować w skąpych strojach kąpielowych, które podkreślają jej kobiece kształty tak, jak na zdjęciu poniżej. Więcej fotek pięknej Matilde Rossi zobaczycie w galerii powyżej.

Post Comment