Bayern Monachium w półfinale Ligi Mistrzów! Kimmich bohaterem Bawarczyków. Arsenal bezradny w Monachium

Min-jae Laimer i Goretzka byli ważnymi graczami w środku pola. Sane i Nketiah grali na skrzydłach, a Odegaard, Jorginho i Gabriel Jesus pełnili funkcje ofensywne. Havertz, Martinelli i Trossard tworzyli linię ataku.

Min-jae i Laimer nadali ton grze z doświadczonym Goretzką. Sane był niebezpieczny na skrzydle, a Nketiah wprowadził świeże siły w końcówce meczu. Odegaard, Jorginho i Gabriel Jesus odpowiedzialni byli za kreatywne rozgrywanie piłki.

Saka zapewniał niezawodne wsparcie na skrzydle, a Rice zabezpieczał środek pola. Havertz, Martinelli i Trossard mieli za zadanie stworzyć zagrożenie w ataku i byli bardzo aktywni przez większość meczu. Trossard zastąpił Martinellego w końcówce, by zachować świeżość w linii ataku.