Lukas Podolski krytykuje prezydenta Zabrza w bezkompromisowy sposób! Ostry atak w Super Express.

Lukas Podolski postanowił zaangażować się w sprawę Górnika Zabrze. Zaznacza, że sprawy w klubie nie idą dobrze i krytykuje decyzje władz Zabrza, w tym dotyczące klubowej akademii. Górnik Zabrze boryka się z problemami finansowymi, o czym coraz głośniej mówi się w mediach.

Podolski ostro skrytykował prezydent miasta w swoim wpisie, wspominając zajęcie środków akademii przez Urząd Skarbowy z powodu niezapłaconego VAT oraz zaległości wobec ZUS. Podkreślił, że sytuacja ta szkodzi dzieciom i akademii, wyrażając swój sprzeciw wobec polityki zarządzania klubem. Zapowiedział walkę o zmiany dla dobra dzieci, Akademii i Górnika.

Były zawodnik FC Koeln i Bayernu, Lukas Podolski, publicznie krytykuje władze Górnika Zabrze, oskarżając je o niewłaściwe zarządzanie klubem. Podolski wyraził swoje oburzenie w związku z sytuacją finansową klubu, szczególnie dotyczącą zajęcia środków akademii przez Urząd Skarbowy oraz zaległości wobec ZUS. Publicznie zaapelował o zmiany i walkę o dobro dzieci, Akademii i Górnika.

Mówi się coraz głośniej o kryzysie finansowym w klubie Górnika Zabrze. Lukas Podolski ostro skrytykował prezydent miasta w związku z zajęciem środków akademii przez Urząd Skarbowy oraz zaległościami wobec ZUS. Podkreślił, że działania władz klubu szkodzą dzieciom i zwrócił uwagę na konieczność zmian, walcząc o dobro Akademii i Górnika.

Górnik Zabrze boryka się z problemami finansowymi, co zostało publicznie nagłośnione. Lukas Podolski skrytykował prezydent miasta za zarządzanie klubową akademią, wskazując na zajęcie środków przez Urząd Skarbowy z powodu zaległości w VAT oraz zaległości wobec ZUS. Podolski zaapelował o walkę o zmiany dla dobra dzieci, Akademii i Górnika na swoich mediach społecznościowych.