×

Obrzydliwy atak na Krzysztofa Stanowskiego. Policja wpadła do niego w środku nocy, szokujące oskarżenie

Obrzydliwy atak na Krzysztofa Stanowskiego. Policja wpadła do niego w środku nocy, szokujące oskarżenie

Krzysztof Stanowski zyskał dużą popularność dzięki swoim programom poza tematyką sportową, na przykładowi dom nadziei – o Natalii Janoszek, ale wielu zarzuca mu, że zajmuje się tylko “łatwymi” sprawami, które przynoszą mu dużą rozgłos przy stosunkowo małym zaangażowaniu. Faktem jest, że założyciel portalu Weszło doskonale wie, jak przyciągnąć szeroką publiczność, co dowodzi tempa, w jakim rozwija się jego najnowszy projekt – Kanał Zero, oferujący programy na różnorodne tematy – gospodarcze, militarne, przyrodnicze czy społeczne.

Ostatnio ktoś postanowił jednak znacznie utrudnić życie Stanowskiemu. Z jego wpisów udostępnianych w sieci możemy dowiedzieć się, że niedawno miał problem z jednym ze swoich numerów telefonów – na jego kartę dzwoniło tyle numerów, że nie było możliwe normalne korzystanie z telefonu.

Dziennikarz zachował starą kartę SIM, aby jej używać w razie potrzeby, co ostatecznie okazało się błędem, o czym wyznał w kolejnym wpisie. Sytuacja była poważna, ponieważ ktoś zadzwonił z “jego” numeru na policję z ohydnymi oskarżeniami.

Stanowski podziękował policji za ich rozsądek, twierdząc, że funkcjonariusze podejrzewali, iż zgłoszenie jest fałszywe. Dodatkowo zapowiedział, że definitywnie dezaktywuje poprzedni numer telefonu.

Mamy tu do czynienia z sytuacją, która daje do myślenia o bezpieczeństwie i prywatności publicznych osób, jak Krzysztof Stanowski.

Post Comment