×

Marta Sosnowska, żona Krzysztofa Stanowskiego, zadebiutowała w telewizji. Jeden szczegół od razu przyciąga uwagę

Marta Sosnowska, żona Krzysztofa Stanowskiego, zadebiutowała w telewizji. Jeden szczegół od razu przyciąga uwagę

Krzysztof Stanowski jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy sportowych, ale w ostatnich miesiącach stał się tak naprawdę celebrytą. Jego popularność wykracza poza ramy sportu, na co w dużym stopniu przełożyła się działalność 41-latka w Kanale Sportowym, z którym oficjalnie rozstał się w październiku zeszłego roku. To właśnie na tej antenie tworzył niezwykle popularne komentarze do bieżących spraw – m.in. z Robertem Mazurkiem, ale też w pojedynkę, jak przy okazji sprawy z Natalią Janoszek.

Stanowski po odejściu z KS poświęcił ostatnie miesiące na stworzenie nowego, własnego projektu – Kanał Zero. Ten ruszy oficjalnie już 1 lutego, a wielkie wsparcie w całym tym przedsięwzięciu dawała dziennikarzowi żona Marta. Kim jest Marta Sosnowska? Stanowski od wielu lat jest w szczęśliwym związku z wysoką, ciemnowłosą Martą.

Para wzięła ślub w czerwcu 2009 roku, a później doczekała się dwóch synów – Leona i Aleksandra. Pomimo rosnącej popularności dziennikarza, jego żona raczej unika show-biznesu i skupia się na własnej działalności. Marta Sosnowska jest dietetyczką, a w ostatnim czasie można ją podziwiać w telewizji. Druga połówka Stanowskiego wystąpiła bowiem w reklamie popularnego suplementu wspomagającego wątrobę.

Małżonkowie uwielbiają wspólnie spędzany czas. W mediach społecznościowych zarówno Stanowskiego, jak i jego wybranki można znaleźć wiele wspólnych zdjęć z letnich lub zimowych wyjazdów. Widać, że tworzą szczęśliwą rodzinę. W powyższej galerii znajdziesz więcej zdjęć żony Krzysztofa Stanowskiego.

Post Comment