Iga Świątek – Celine Naef Relacja NA ŻYWO WYNIK LIVE Polska – Szwajcaria w Billie Jean King Cup

Iga Świątek jest bliska wygranej meczu z Celine Naef, co może przypieczętować zwycięstwo Polski nad Szwajcarią. Spotkanie to decyduje o awansie do turnieju finałowego Billie Jean King Cup Finals 2024 w Sewilli.

Nasze reprezentantki prowadzą 2:0 dzięki punktom zdobytym w singlu przez Igę Świątek i Magdalenę Fręch. Iga Świątek podkreśla trudność tego meczu, ze względu na fakt, że grają w Szwajcarii jako goście.

Zwraca uwagę na głośniejszą szwajcarską publiczność, mimo że Polacy również dają radę. Wyraża radość z wsparcia całego zespołu i podkreśla pozytywną atmosferę w drużynie, która ma wpływ na ich samopoczucie na korcie.

Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Igi Świątek.