Mąż Agnieszki Radwańskiej komentuje Ida Świątek – wyjątkowe słowa!

Ten mecz będzie wyzwaniem dla reprezentacji Polski, której dotychczasowe występy w Billie Jean King Cup nie były zbyt udane. Największą różnicą w nadchodzących zawodach będzie fakt, że skład reprezentacji ponownie uzupełni Iga Świątek. Pomimo kontrowersji związanych z jej decyzją o niegraniu w finałach w 2023 roku, teraz nie ma wątpliwości co do jej udziału w Billie Jean King Cup. Dawid Celt, kapitan drużyny, wyraził nadzieję, że obecność Świątek wpłynie pozytywnie na pozostałe zawodniczki, zmniejszając ich presję i sprawiając, że będą bardziej swobodne i zrelaksowane.

Celt dodaje, że choć większość oczu będzie skierowana na Igę, to wierzy, że zespołowa współpraca przyniesie pozytywne rezultaty. Pomimo pewności siebie, Celt jednak zaleca ostrożność, nie zakładając porażki, ale jednocześnie nie bagatelizując trudności, jakie czekają drużynę. Ostatecznie podkreśla konieczność ciężkiej pracy i zaangażowania potrzebnego do zwycięstwa.