×

Magdalena Fręch – Celine Naef Relacja NA ŻYWO WYNIK meczu Polska – Szwajcaria w BJK Cup

Magdalena Fręch – Celine Naef Relacja NA ŻYWO WYNIK meczu Polska – Szwajcaria w BJK Cup

Iga Świątek rozegrała pierwszy mecz w spotkaniu Szwajcaria – Polska o awans do turnieju finałowego Bille Jean King Cup. Jej rywalką była Simona Waltert WYNIK. Świątek liderką polskiej drużyny, a ze względu na brak Magdy Linette drugą rakietą będzie Magdalena Fręch. Piłki pójdą w ruch zaraz po konfrontacji Igi Świątek z Simoną Waltert.

“To urocze miasto, bardzo spokojne. Ale pewnie kiedy zacznie się mecz, dzięki fanom będzie kipieć energią. Kiedy ostatnio grałam w BJK Cup, mecz był w Polsce – powiedziała Iga Świątek w rozmowie ze szwajcarską telewizją SRF. – Teraz zagramy na wyjeździe, więc na trybunach będzie pewnie głośny doping szwajcarskich kibiców.

Na pewno muszę być na to gotowa, żebym potrafiła skupić się na swojej pracy. Wiem, że będzie mnie wspierał nasz wspaniały zespół, a na trybunach będą też na pewno polscy fani – wyznała najlepsza tenieistka świata. Belinda Bencic jest w zaawansowanej ciąży, a Viktorija Golubic zmaga się z kontuzją. Zapraszamy na relację NA ŻYWO w sport.se.pl.

Post Comment