×

Serio problema con Wilfredo León señalado por Super Express: “Ciarki przechodzą po tych słowach. Poważne problemy.

Serio problema con Wilfredo León señalado por Super Express: “Ciarki przechodzą po tych słowach. Poważne problemy.

Sezon olimpijski w polskiej siatkówce zawsze przepełniony jest wielkimi nadziejami. Stawianie biało-czerwonych w roli faworytów do złotego medalu nie może dziwić, bo nasi reprezentanci na wielu imprezach walczą o najwyższe cele i bardzo często okazują się najlepszą ekipą. Problem jednak taki, że w XXI wieku Polacy ani razu nie zdołali przebrnąć ćwierćfinału igrzysk olimpijskich, co wielu fanów uznało już za klątwę.

Kolejną próbą jej przełamania będą zawody Paryżu. I choć optymizm jest, martwić mogą liczne kontuzje, które przytrafiły się reprezentantom Polski w trakcie sezonu ligowego. Sytuacja jest poważna.

Lista zawodników, którzy są, albo byli kontuzjowani jest naprawdę długa. Między innymi Aleksander Śliwka musiał pauzować przez kilka tygodni ze względu na złamany palec. – *Śliwka miał złamany palec, to się zrośnie i już.

Natomiast z tego, co się mówi, Leon ma chyba większe kłopoty* – stwierdził Bosek. – Myślę, że potrzebuje odpoczynku, regeneracji. Bo mniej skaczący Leon to mniejszy Leon.

A on jest przydatnym zawodnikiem dla reprezentacji. Jeżeli jest w formie, to podstawowym. Siła jego zagrywki i ataku może zdecydować o medalu igrzysk – dodał były reprezentant Polski w siatkówce.

Bosek nadmienia, że jest optymistycznie nastawiony przed zbliżającymi się igrzyskami i wierzy w medal biało-czerwonych.

Post Comment