PSG – Barcelona Transmisja TV Liga Mistrzów Gdzie oglądać mecz PSG – Barcelona STREAM ONLINE LIVE 10.04.2024

Spotkanie w środę odbędzie się o godzinie 21. Polscy fani będą z pewnością zainteresowani wydajnością Roberta Lewandowskiego, który od 17 marca (kiedy zdobył gola w meczu z Atletico) nie trafił do bramki.

Przełamanie w tak prestiżowym spotkaniu byłoby pożądane zarówno przez kibiców Barcelony, jak i samego Lewandowskiego. Barcelona skupia się obecnie na Champions League, gdzie toczy zaciętą walkę, a szanse na obronę mistrzostwa Hiszpanii są już niewielkie.

Dla Barcelony jest to pierwszy ćwierćfinał LM od 2020 roku. Paris Saint-Germain ma komfortową przewagę 10 punktów w tabeli we Francji, prowadząc przed drugim Brestem.

Oprócz tego, Paryżanie mają także finał Pucharu Francji z Lyonem. Istnieje zatem szansa na potrójną koronę, w tym zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Dużo będzie zależało od Kyliana Mbappe, który zdobył 40 goli w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach. Mecz między PSG a Barceloną rozpocznie się o godzinie 21.