×

Przyjaciółka zaprezentowała Igę Świątek późnym wieczorem. Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów

Przyjaciółka zaprezentowała Igę Świątek późnym wieczorem. Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów

Iga Świątek wraca do gry po przerwie, po porażce w turnieju w Miami. Ten okres pozwolił jej na regenerację, a powrót na kort przypada na mecz reprezentacji Polski w Billie Jean King Cup. Na mecz ze Szwajcarią oprócz niej powołano Magdalenę Fręch, Katarzynę Kawę i Maję Chwalińską. Ze względów prywatnych z występu w ostatniej chwili zrezygnowała Magda Linette.

Oczy i nadzieje polskich kibiców w Biel są zwrócone przede wszystkim na Świątek, która oprócz reprezentowania kraju cieszy się możliwością spędzenia wspólnego czasu z Chwalińską. Raszynianka od trzech lat należy do czołówki rankingu WTA, z kolei jej rówieśniczka próbuje przebić się w światowym zestawieniu po wielu zakrętach w niedługiej karierze. Teraz ponownie musi się przebijać w turniejach niższej rangi, jednak przez kilka dni w Szwajcarii poczuje tenis na najwyższym poziomie u boku Świątek. Po ostatnim spotkaniu tenisistek w 2001 roku, teraz po wielu miesiącach ponownie spędzają wspólny czas, co przynosi im dużo radości.

Widać to m.in. po zdjęciu udostępnionym przez Chwalińską w mediach społecznościowych. W środę późnym wieczorem dąbrowianka pokazała uroczą fotografię z przyjaciółką, która ją objęła. Obie miały szeroki uśmiech, a za komentarz do zdjęcia posłużył emotikon serduszek.

Ta fotka mówi wszystko o relacjach Świątek i Chwalińskiej!

Post Comment