Nikola Grbić ma świetnego asa w rękawie! Norbert Huber przeszedł do historii, niesamowite osiągnięcie

Norbert Huber to ważny zawodnik Jastrzębskiego Węgla oraz reprezentacji Polski. Razem z kolegami z klubu rozpoczął walkę o mistrzostwo Polski i czeka go również rywalizacja w finale Ligi Mistrzów. Polskie drużyny od kilku lat odnoszą sukcesy w walce o trofea, co budzi dumę wśród kibiców. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rywalizowała w finale z Jastrzębskim Węglem, a teraz “Pomarańczowi” mają kolejną szansę na wywalczenie wymarzonego tytułu.

W półfinale podopieczni Marcelo Mendeza pokonali Ziraat Bankasi i awansowali do finału, gdzie zmierzą się z drużyną Itas Trentino. W jednym z meczów ćwierćfinału PlusLigi Norbert Huber ustanowił rekord zdobytych bloków w jednym sezonie, osiągając wynik 122 bloków. Huber będzie także kluczowym zawodnikiem Nikoli Grbicia na zbliżających się igrzyskach olimpijskich w Paryżu.