×

Nicola Zalewski próbuje zyskać uznanie trenera w Romie? Były reprezentant mówi otwarcie o sytuacji polskiego pomocnika

Nicola Zalewski próbuje zyskać uznanie trenera w Romie? Były reprezentant mówi otwarcie o sytuacji polskiego pomocnika

Nastroje wokół reprezentanta Polski są napięte. Zalewski udanie wystartował, ale zmiany w ustawieniu dokonane przez włoskiego trenera spowodowały, że znalazł się w trudnej sytuacji. Piotr Czachowski tłumaczy, że mimo dobrych umiejętności Zalewskiego, brakuje mu pewnych elementów, takich jak skuteczność w defensywie i zdolność do zdobywania bramek i asyst. Inny ekspert, Kamil Kosowski, również wyraża obawy co do przyszłości Zalewskiego, uważając, że jego miejsce w składzie Romie jest zagrożone.

Dalsze komentarze wskazują na to, że sytuacja Polaka jest trudna. Jesus Imaz wyraża przekonanie, że Zalewski ma małe szanse na regularne występy w Romie, która jest faworytem we włoskiej konfrontacji. Czachowski wskazuje, że trener chce być pewny, czy Zalewski byłby pomocny w nowym sezonie. Zdaniem Piotra Czachowskiego Zalewski musi poprawić swoje umiejętności, aby zyskać szansę na grę w Romie.

Choć Zalewski deklaruje swoją miłość do klubu, może być konieczne jego wypożyczenie. Decyzja należy do klubu, a sytuacja Polaka wydaje się być trudna. Podsumowując, ekspertów niepokoi sytuacja Polaka, którego przyszłość w Romie wydaje się niepewna, jednak zauważają, że nadal ma szansę udowodnić swoją wartość.

Post Comment