×

Mateusz Borek bez litości potępił znanego trenera! Komentator nie pozostawia wątpliwości, mocne słowa

Bayern Monachium w ostatniej kolejce raz jeszcze zawiodł. Podopieczni Thomasa Tuchela nie zaprezentowali się z dobrej strony w meczu z Heidenheim.

“Die Roten” prowadzili 2:0 po pierwszej połowie, lecz w drugiej połowie sytuacja się odwróciła. Zespół gospodarzy zdobył dwie bramki, doprowadzając do remisu.

Ekipa Bayernu Monachium straciła przewagę i ponownie została skompromitowana. Następnie trener Borek skomentował sytuację w klubie, wyrażając swoje rozczarowanie.

Stwierdził, że obecny stan futbolu jest dość abstrakcyjny i zaskakujący. Podkreślił także, że sytuacja finansowa klubu może się pogorszyć, co stanowi poważny problem dla drużyny.

Całość jest dowodem na to, że nawet bogaty świat futbolu niesie ze sobą wiele nieoczekiwanych wyzwań i trudności.