×

Zdecydowane oświadczenie Marianny Schreiber po przegranej męża w wyborach! Bez zahamowań, nie zamierzała się powstrzymywać

Zdecydowane oświadczenie Marianny Schreiber po przegranej męża w wyborach! Bez zahamowań, nie zamierzała się powstrzymywać

Polski tekst:

Jeszcze przed kilkoma tygodniami zdecydowana większość internautów oraz mediów skupiała się na zaskakujących słowach Łukasza Schreibera, który wyznał w jednym z wywiadów, że obecnie rozmawia z żoną Marianną o separacji. Kiedy po wyborach samorządowych jasne stało się, że poseł Prawa i Sprawiedliwości przegrał w wyścigu o urząd prezydenta Bydgoszczy, Marianna Schreiber zdecydowała się na kolejny post. Żona polityka PiS-u w pierwszej kolejności oddała mu, że zdobycie 29% głosów to i tak dobry wynik, jednak nie odmówiła sobie także wbicia szpileczki.

Trzeba sobie jednak powiedzieć wprost, że wielu kandydatów poświęciło mnóstwo czasu i pieniędzy na kampanię, a niektórzy poświęcili coś więcej. Czy było warto? – dodała zawodniczka CLOUT MMA.

Łukasz Kulpa mówił, że Bydgoszcz powinna być wolna od takiej pierwszej damy jak ja. Może sobie pogratulować. Kandydat, któremu DORADZAŁ nie będzie prezydentem.

Każdy sztab wyborczy powinien być wolny od takich z bożej łaski doradców i szefów sztabu jednocześnie.

Post Comment