Legendarny trener z pilną pilnością trafił do szpitala! Podczas treningu doświadczył chwili grozy, a 76-latek natychmiast potrzebował pomocy.

Legendarny trener Roy Hodgson, który od marca 2021 roku prowadzi zespół Crystal Palace, trafił do szpitala po tym, jak poczuł się gorzej podczas treningu. Jest on zdecydowanie starszy od pozostałych szkoleniowców pracujących w Premier League, mając 76 lat.

Natychmiast otrzymał niezbędną pomoc i jego stan został ustabilizowany w szpitalu. Klub szybko zareagował na wydarzenie, potwierdzając stabilizację jego stanu i przesyłając mu najlepsze życzenia powrotu do zdrowia.

Hodgson rozpoczynał karierę trenerską w szwedzkim Halmstads BK w lipcu 1976 roku, a następnie prowadził takie kluby jak Malmö FF, Blackburn, FC Kopenhaga, Inter, Liverpool i West Brom. Ponadto trenował również reprezentacje Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Finlandii oraz Anglii.

W sierpniu skończy 77 lat.