×

Wyciek informacji o życiu Włodzimierza Szaranowicza. Były szef przerywa milczenie, mówi przed kamerami

Wyciek informacji o życiu Włodzimierza Szaranowicza. Były szef przerywa milczenie, mówi przed kamerami

Tak się obecnie czuje! Szaranowicz swoją przygodę z dziennikarstwem zakończył przed pięcioma laty. Wtedy też pojawiła się informacja, że powodem odejścia dziennikarza są problemy zdrowotne w postaci choroby Parkinsona. O stanie legendy telewizji powiedział w rozmowie z “Kanałem Sportowym” jego były szef z redakcji sportowej TVP – Marek Szkolnikowski.

Jak przekonuje Szkolnikowski, legenda, mimo że jest na emeryturze, nadal czuje wielkie emocje do sportu. – Jesteśmy w kontakcie. Nie jestem na pewno upoważniony do tego, żeby mówić, co u niego słychać. Natomiast wiem, że z wielką pasją ogląda sport, obserwuje sport, często ogląda różne sportowe formaty i cały czas ta krew buzuje w jego żyłach, kiedy dzieje się coś sportowego – mówi Marek Szkolnikowski.

Nie tak dawno, wypowiedzi na temat Szaranowicza udzieliła jego córka, Marta Szaranowicz-Kusz, która w rozmowie z WP Sportowe Fakty mówiła, że jej ojciec bardzo dobrze odpoczywa i nie tęskni za swoimi obowiązkami. – Teraz widzę, że naprawdę nie tęskni za telewizją. Miał intensywne życie, przyszedł czas na zasłużony odpoczynek – mówiła córka komentatora.

Post Comment