Przerażająca informacja dotarła do fanów. Były reprezentant kraju nie żyje, zmarł w wieku 39 lat z przerażającej przyczyny.

Mounir Hamoud zmarł w wieku zaledwie 39 lat. Przez lata był uznawany jako wielki sportowy talent i otrzymywał powołania do młodzieżowych reprezentacji Norwegii. Jako piłkarz zyskał sobie reputację zdolnego ligowca, grając w znanych norweskich klubach, takich jak Bodo/Glimt i Stromgodset.

Miał rozpocząć nową rolę jako szkoleniowiec w klubie Stromgodset, jednak zmarł nagle pierwszego dnia pracy, co klub przyjął z wielkim smutkiem. Klub pożegnał Mounira na mediach społecznościowych, informując o jego nagłym zgonie z powodu zatrzymania akcji serca. Wyraził współczucie dla rodziny oraz bliskich, nazywając Mounira wyjątkowym człowiekiem o pozytywnym podejściu, profesjonalizmie i inspirującej osobowości.

Klub wspomniał, że jego śmierć jest dla nich szokująca i dotkliwa, a ich myśli skierowane są ku rodzinie Mounira w tym trudnym czasie, kiedy stracili ojca, męża, brata, syna i drogiego członka rodziny.