Anna Lewandowska publikuje o mężu. Reakcja Roberta jest natychmiastowa. Brak wątpliwości

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są małżeństwem od ponad 10 lat i spotykają się nawet dłużej. Anna wspiera Roberta od samego początku jego kariery, co jest szczególnie ważne w obliczu trudnych ostatnich miesięcy dla niego i jego drużyn – FC Barcelony oraz reprezentacji Polski. W ostatnim ligowym meczu Barcelony z Granadą (3:3) kibice mieli wiele powodów do niezadowolenia, co skrytykowało jednego z najlepszych napastników świata.

Po tej wpadce Lewandowski postanowił wykorzystać wolny czas na reset. Wtorkowy wyjazd z Barcelony został ujawniony przez żonę Lewandowskiego, Anię, która jest influencerką i regularnie publikuje zdjęcia i nagrania ze swojego życia w mediach społecznościowych. Rodzina wyjechała do Andory, gdzie 35-letni Robert starał się odetchnąć od piłkarskich problemów, co pokazali zarówno Anna, jak i Robert w swoich postach.

Lewandowski nie podał informacji o lokalizacji, ale jego żona ujawniła, że byli w górach.