To zdjęcie Andrzeja Wrony z córką porusza i wzrusza serca nawet najtwardszych ludzi. Doskonałe szczęście

Andrzej Wrona z powodzeniem gra w barwach Projektu Warszawa w tym sezonie. Jego zespół obecnie zajmuje 2. miejsce w tabeli PlusLigi oraz osiąga dobre wyniki w europejskich rozgrywkach – awansował do finału Challenge Cup, pokonując Akaa Volley 3:1.

W finale zespół zmierzy się z włoską Monzą. Siatkarze mają chwilę, by cieszyć się dotychczasowym sukcesem przed finałem Challenge Cup.

Podczas świętowania Andrzej Wrona mógł podzielić się emocjami ze swoimi bliskimi, m.in. z ukochaną córką, która dała mu całusa na parkiecie po meczu.

Zofia Zborowska, żona Wrony, opublikowała wzruszające zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, na którym po meczu ukochana córeczka daje Andrzejowi całusa. Zobaczyć można również ich przybycie na mecz oraz kibicowanie z poziomu parkietu.

Zofia opatrzyła to zdjęcie słowem “Duma” i emotikonką symbolizującą wzruszenie. Opublikowano w listopadzie 2023 r.