×

Napadły go trzy rottweilery podczas joggingu. Koszmar w biały dzień! – wiadomości, polityka, sport

Napadły go trzy rottweilery podczas joggingu. Koszmar w biały dzień! – wiadomości, polityka, sport

Tragedia, o której od niedzieli, 11 lutego, rozpisują się wszystkie włoskie media, miała miejsce w miejscowości Manziana pod Rzymem. 39-letni Paolo Pasqualini, mieszkaniec miasteczka, wybrał się z rana pobiegać po okolicy. Jak ustaliło RAI News, mieszkańcy okolic słyszeli krzyki, kilku z nich ruszyło sprawdzić, co się dzieje w pobliskim lesie.

Zmasakrowanego człowieka, nad którym stały rozwścieczone zwierzęta, odnalazł mieszkający w sąsiedztwie rolnik. Ruszył z pomocą, próbował odgonić psy kijem, ale samemu z trudem udało mu się uciec i schronić w aucie. Został lekko poturbowany, ale zdołał wezwać pomoc.

Niestety, gdy na miejsce przyjechały służby, biegacz już nie żył. Jego tożsamość udało się ustalić dopiero po kilku godzinach, jego obrażenia były bowiem tak duże, że nie było widać jego twarzy. Okazało się, że zwierzęta uciekły z posesji, w pobliżu której zginął 39-latek.

“Nigdy wcześniej nie zachowywały się agresywnie, nie mam też pojęcia, jakim cudem uciekły” – mówiła właścicielka czworonogów. Mogą jej zostać postawione zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci i braku odpowiedniej opieki nad zwierzętami.

Post Comment