×

Adamka jest katowany przez to przed walką z Khalidovem! Piękne słowa o legendzie boksu

Adamka jest katowany przez to przed walką z Khalidovem! Piękne słowa o legendzie boksu

Galę XTB KSW Epic możesz obejrzeć w systemie PPV. Usługę zakupisz TUTAJ. Początkowo planowano, że rywale będą się zmieniać, ale ostatecznie były mistrz świata będzie walczył z jednym pięściarzem. Na krajowym czempionacie wpadł jednak na dopingi, został zdyskwalifikowany na cztery lata i zamienił boks olimpijski na boks zawodowy.

“Zrobiliśmy z Tomkiem już ponad 50 rund. Kiedyś z ojcem wstawaliśmy po nocy na każdą jego walkę, więc dla mnie takie sparingi to coś niesamowitego. Bardzo się z nich cieszę, bo dla mnie to też jest super nauka. Daję z siebie ile mogę, by Tomek był jak najlepiej przygotowany na pojedynek z Mamedem.

Dzielić klatkę z legendą to świetna sprawa, zwłaszcza, że Tomek pokazuje mi swoje różne myczki. Sporo uwagi poświęca mi także jego trener Gus Curren, który także zdradza mi swoje sztuczki” – powiedział nam Wiktorzak. “Mam nadzieję, że w tym roku zaboksuję. Czekam na konkrety, ale w treningu jestem cały czas” – dodał.

“Doświadczenie Tomka będzie decydujące. Wiadomo, że jeden cios może wiele zmienić, ale stawiam na to, że boks się obroni” – zakończył.

Post Comment