×

Kamil Stoch revealed an unknown plan of Thomas Thurnbichler?! He fired off in front of the camera without thinking. He might get into trouble

Kamil Stoch revealed an unknown plan of Thomas Thurnbichler?! He fired off in front of the camera without thinking. He might get into trouble

Forma Kamila Stocha od kilku miesięcy jest jak sinusoida. Gdy wydaje się, że wszystko idzie dobrze, nagle następuje załamanie. Ostatnie tygodnie 36-latka to ciągłe wzloty i upadki.

Podczas mistrzostw świata w lotach narciarskich Stoch nie zakwalifikował się do konkursu indywidualnego, ale następnego dnia był najlepszy spośród Polaków w konkursie drużynowym i spisał się naprawdę dobrze. Później miał udane treningi na skoczni w Zakopanem, po czym pojechał do Willingen, gdzie ledwo zakwalifikował się do piątkowych zawodów, a w sobotę zajął 43. miejsce. Po tych występach nie ukrywał bezsilności, ale w niedzielę udało mu się poprawić skoki i wrócić do pierwszej “30”.

Niemniej jednak, jego niestabilna forma skutkuje spekulacjami o zmianach w składzie przed kolejnym weekendem Pucharu Świata w Lake Placid. Słowa Stocha sugerują jednak, że takie zmiany nie są planowane. Na zakończenie, Dominik Formela zapytał Stocha o jego uczucia przed debiutem w USA, na co ten odpowiedział: “Jeśli chodzi o atmosferę, na pewno będzie fajnie.

W zeszłym roku było mnóstwo polskich kibiców, Polonii. To będzie też ciekawe doświadczenie skakać przed taką publicznością. Myślę, że dla kibiców to też będzie fajne, że jedziemy wszyscy razem, całą kadrą, żeby się tam zaprezentować – będą mogli nas zobaczyć na żywo”.

Post Comment