Wielki sukces na zapleczu ekstraklasy ekstraklasy. Czy Radosław Majewski ponownie rozpali Znicz?

Teraz po latach występów wraca do klubu, który go wychował. Został wybrany najlepszym wychowankiem w historii drużyny. Majewski ma za sobą występy w reprezentacji Polski, w lidze angielskiej, greckiej i naszej ekstraklasie. Ostatnim jego klubem była Wieczysta Kraków.

Jednak przez ostatnie miesiące leczył się po kontuzji kolana. [Polskie trio zrobiło hałas w Turcji. Czy z nim w składzie Znicz znów zapłonie? –

*Nigdy nie grałem w pierwszej lidze* – powiedział Radosław Majewski, cytowany przez klubowe media klubu.

– * To jedyna liga w Polsce w której nie grałem. Będzie to dobre dopełnienie kariery. Z sentymentem wracam do Znicza po 16 latach gry w innych klubach i ligach. Wracam tam gdzie zacząłem i chciałbym się dobrze zapisać w historii klubu* – podkreślił nowy nabytek Znicza.

[Bartosz Slisz podbije Amerykę?