×

KSW Boss Martin Lewandowski Reveals Record-Breaking Purse for Tomasz Adamek and Mamed Khalidov

KSW Boss Martin Lewandowski Reveals Record-Breaking Purse for Tomasz Adamek and Mamed Khalidov

Cała maszyna jest dobrze naoliwiona, ale przy tylu eventach to ogrom pracy. Mam wrażenie, że produkcyjnie to będzie nasz sufit i gdyby trzeba było dorzucić coś jeszcze, to potrzebny byłby drugi konkretny zespół. Działamy od dawna, ale nadal pojawiają się nieprzespane noce, nerwy były i będą. Nie da się jednak tego porównać do naszych początków.

Wtedy przy jednej gali potrafiłem wypalić dwie paczki fajek, wychodziłem z hali z brązowymi palcami (śmiech). Ale po 20 latach mam olbrzymią satysfakcję, że jako pionierzy MMA w Polsce i jako czołowa federacja w Europie nadal potrafimy zainteresować kibiców. Czy to będzie najdroższa walka w historii KSW? Mogę zdradzić, że w sumie Tomek i Mamed zarobią ponad 4 mln zł.

Walka odbędzie się w klatce, czyli w naturalnym środowisku Mameda, ale to Mamed wchodzi do gry, w której przez lata to Tomek był królem. Z drugiej strony większa presji ciąży na Adamku, to on musi udowodnić, że gość z MMA nie odbierze mu tych wszystkich mistrzowskich pasów. Koniec końców wejdą do klatki, by zrobić sobie krzywdę. Nie ma i nie będzie brudnej gry, ale rozmawiam z nimi na bieżąco i widzę, że intensywność na wielu polach wzrasta przed walką.

Wstępuje w nich powoli taki zwierzak. To na pewno będzie elektryzujący pojedynek. Mówię o batalii Francisa Ngannou z Tysonem Furym. Dla mnie Ngannou wygrał ten pojedynek.

A skoro on zagroził czempionowi, to Mamed może zagrozić Tomkowi, który nie walczył przez ponad pięć lat. Nie brakuje więc znaków zapytania i to jest w tym najpiękniejsze.

Post Comment