×

Osiem lat po ślubie Szymona Hołowni: Przemiana z zatwardziałego kawalera w zakochanego męża

Osiem lat po ślubie Szymona Hołowni: Przemiana z zatwardziałego kawalera w zakochanego męża

Co ciekawe, gdy Hołownia, wówczas gwiazdor i poczytny autor książek o tematyce religijnej, brał ślub, mało kto wiedział o całej sprawie. Wcześniej Szymon Hołownia uchodził za zatwardziałego kawalera, a do tego wiadomo było, że dwa razy chciał próbować życia zakonnego.

Jednak jak wiadomo miłość przychodzi nagle. Tak było i w przypadku obecnego marszałka Sejmu.

Jak poznał on przyszłą żonę? Wszystko dzięki programowi “Mam Talent”, którego był współgospodarzem wraz z Marcinem Prokopem.

“Nie wiem, skąd przyszedł mi do głowy pomysł, by namówić producentów ‘Mam talent! ‘, żebyśmy część zdjęć nagrali na wojskowym lotnisku w Mińsku Mazowieckim.

Załatwiono wszystkie zgody, przygotowano nam lotnicze kombinezony, pozwolono wsiąść do MiG-a. W domku pilota zobaczyłem na jakiejś rozpisce jedno kobiece nazwisko.

Zapamiętałem, bo wydało mi się to niezwykłe. Później zalajkowałem profil bazy, a portal społecznościowy przez swoje algorytmy zaproponował mi znajomość z Ulą Brzezińską, której nazwisko od razu skojarzyłem.

Napisałem. Dostałem odpowiedź.”

– opowiadał kiedyś o poznaniu żony Szymon Hołownia. Hołownia pokazał ślubne zdjęcie, na którym widać, jak młoda para kroczy po krętej ścieżce, wśród zieleni.

Jakim cudem mieli takie okoliczności, skoro brali ślub w styczniu? Ujawnił on, że z żoną pobrali się we Włoszech, a dokładnie w Rzymie, na Piazza Navona.

“Bo to był naprawdę fajny ślub. Bardzo nasz.

Cywilny – tydzień wcześniej w Warszawie w towarzystwie tylko czworga świadków, kościelny właśnie w Rzymie – i tylko dziesiątka najbliższych z nami. I msza rano, a więc ślubny nie obiad, nie kolacja, a w zasadzie brunch, w fantastycznym miejscu, którego atmosferę i smaki pamiętamy do dzisiaj.”

Rocznica ślubu Hołowni. Co oznacza rocznica brązowa?

Ósma rocznica ślubu zwana jest brązową. Co to oznacza?

Jak czytamy na portalu rocznice.pl: “Tak jak dwa metale łączą się w całość, tak i małżonkowie na tym etapie swojego życia tworzą zgraną parę. Nadal jednak pozostają indywidualnościami, bo właściwości każdego z nich relację w jakiś sposób budują.

Dodatkowy nacisk na wytrzymałość brązu oraz jego odporność na czynniki zewnętrzne pokazuje, że nie jest już tak łatwo tę relację w jakikolwiek sposób naruszyć.”

Post Comment