Iga Świątek na torze kartingowym! Przygotowania do kolejnego turnieju w pełnym rozkwicie!

Iga Świątek i członkowie jej zespołu wybrali się na tor wyścigowy Racing Center, niedaleko Warszawy. Wśród uczestników zabawy była liderka rankingu WTA, trenerzy Tomasz Wiktorowski i Maciej Ryszczuk, psycholog Daria Abramowicz oraz sparingpartner Tomasz Moczek, którzy ścigali się w gokartach.

Zrelaksowani i uśmiechnięci, Iga Świątek i jej towarzysze podzielili się z kibicami zdjęciami, które pokazywały ich świetną zabawę. Taka aktywność z pewnością pomoże członkom Team Świątek zregenerować się między treningami.

11 lutego rozpoczną się zawody rangi WTA 1000 w Katarze, gdzie Polka będzie bronić tytułu. Następnie odbędzie się turniej tej samej rangi w Dubaju, gdzie Iga Świątek rok temu dotarła do finału, przegrywając z B. Krejcikovą.

W związku z tym tenisistka broni dużą liczbę punktów, a jej przewaga w rankingu WTA nad Aryną Sabalenką zmniejszyła się po Australian Open do 865 pkt. W Dausze i Katarze odbędzie się kolejna rywalizacja o pozycję numer 1.