Znany jest los byłego kapitana reprezentacji Polski! Michał Kubiak podjął decyzję, kwestia została rozstrzygnięta

Michał Kubiak jest uważany za jednego z najlepszych siatkarzy w historii reprezentacji Polski. Zdobył mistrzostwo świata w 2014 i 2018 roku oraz trzykrotnie stanął na podium Pucharu Świata i mistrzostw Europy. Od 2011 do 2014 roku grał w Jastrzębskim Węglu, a następnie przeniósł się do tureckiego Halkbanku Ankara, a potem do azjatyckich drużyn: Panasonic Panthers, Beijing BAIC Motor, obecnie występuje w Shanghai Bright.

Menedżer Kubiaka, Georges Matijasevic, przyznał, że rozmawiają z polskimi klubami, ale chińska drużyna bardzo ceni jego umiejętności przywódcze i chce go zatrzymać. Decyzja o jego przyszłości, czy pozostanie w Azji czy wróci do Polski, nie została jeszcze podjęta, a obecny kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2024/2025.