Gwiazda Realu podejmie ważną decyzję. Ma ją ogłosić po rewanżowym meczu z Bayernem

Toni Kroos był jednym z najlepszych zawodników we wczorajszym meczu w Monachium. Jego genialne podanie otworzyło drogę do bramki Viniciusowi, który z kolei otworzył wynik meczu. Kroos imponuje formą, a zapowiedział też powrót do reprezentacji Niemiec na zbliżające się finały Euro. 34-letni pomocnik ma ważny kontrakt z Realem do 30 czerwca tego roku i na na razie nie ogłosił swoich planów.

Według hiszpańskiego radia internetowego „Cadena SER” ma to zrobić właśnie po rewanżu z Bayernem 8 maja. Trener Pogoni na tym opiera swój optymizm przed finałem Pucharu Polski. Wydaje się, że bardziej realna jest druga opcja, szczególnie patrząc na prezentowaną formę przez Niemca. Podobną wersję, czyli pozostanie w Realu przynajmniej na następny sezon sugerowali inni dziennikarze, Fabrizio Romano i Matteo Moretto.

Kroos jest piłkarzem „Los Blancos” od lipca 2014 roku, a trafił do Madrytu z Bayernu. Z Realem cztery razy wygrał Ligę Mistrzów, a trzykrotnie mistrzostwo Hiszpanii. Z reprezentacją Niemiec zdobył mistrzostwo świata w 2014 roku. To on zastąpi Jurgena Kloppa w Liverpoolu.