Harry Kane przełamie swoją klątwę? Nasz ekspert przedstawia optymistyczny scenariusz w “Super Express”.

Mecz półfinałowy Ligi Mistrzów między Bayernem a Realem odbędzie się we wtorek o godz. 21.00 na Allianz Arenie w Monachium. Ekspert podkreśla, że Real ma problemy z grą defensywną, a trener Thomas Tuchel nie bez powodu uważa, że Serge Gnabry wróci i strzeli gola. Poza Gnabrimi, Bayern liczy na powrót na murawę Jamala Musiali i Leroya Sane, co stanowi olbrzymie wzmocnienie.

Gilewicz uważa, że na tym etapie sezonu wszelkie środki przeciwbólowe są warte zastosowania, pomimo zbliżającego się Euro 2024. Ponadto, obecność tych piłkarzy jest wielkim atutem Bayernu, a klub ma również wsparcie własnej publiczności. Ekspert zauważa, że Bayern jest wielkim klubem i ma dużą siłę przyciągania, co stwarza przeciwnikom duże wyzwanie. Dodatkowo, ekspert podkreśla odmienną twarz Bayernu w Lidze Mistrzów w porównaniu z Bundesligą.

Mówi także o angażowaniu się Harry’ego Kane’a w drużynę i wyraża życzenie awansu do finału Bawarczykom. Zaznacza, że mecz na Allianz Arenie stanowi duże wyzwanie, jak podkreślił Jack Grealish z Manchesteru City. Ekspert dodaje, że szanse obu drużyn ocenia w kategoriach „50 na 50”, ale emocjonalnie życzy awansu do finału Bawarczykom. Transmisja meczu będzie dostępna w Polsat Sport Premium 1.