×

Zbieranie szczęk po zobaczeniu zmysłowego zdjęcia Radwańskiej.

Zbieranie szczęk po zobaczeniu zmysłowego zdjęcia Radwańskiej.

Przed laty wydawało się, że Urszula Radwańska zrobi zdecydowanie większą karierę. Wraz z siostrą Agnieszką była utytułowaną juniorką, ale w wiek seniorski zdecydowanie lepiej weszła starsza z sióstr. Na przeszkodzie do dużych sukcesów u Urszuli Radwańskiej stanęły również liczne urazy, które stopowały karierę tenisistki.

33-latka mimo wszystko wciąż kontynuuję grę i występuje na licznych turniejach. Niekiedy potrafi osiągnąć większy sukces i po prostu cieszy się możliwością zwiedzania świata oraz uprawianiem sportu, który kocha. Niekiedy również Agnieszka Radwańska pokazywała się z takimi torebkami.

Młodsza z sióstr aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych i często pokazuje skrawki swojego życia choćby na Instagramie. Nie brakuje również zdjęć, które zachwycają internautów. Ostatnio Radwańska opublikowała fotografię ze zmysłowej sesji.

Post opublikowany przez 33-letnią tenisistkę od razu zdobyło setki polubień. Radwańska dodała do tego wymowny opis. – Wątpienie w siebie zabiło więcej marzeń niż porażki kiedykolwiek.

Więc na co czekasz? – brzmią zdania napisane przez tenisistkę.

Post Comment